Apk

The Pirate: Plague Of The Dead V2.9.2 (Mod Apk Money/Kit/Unlocked)

The Pirate: Plague of the Dead v2.9.2 (Mod Apk Money/Kit/Unlocked)


Korsan: Ölülerin Vebası

The Pirate: Plague of the Dead v2.9.2 (Mod Apk Money/Kit/Unlocked) Kendi geminizin başına geçin ve Karayipleri fethedin!
The Pirate: Plague of the Dead, Jolly Roger’ı kaldıran en sert korsan kaptanı olmanın nasıl bir şey olduğunu görmenizi sağlayan bir sandbox oyunudur! Efsanevi korsan kaptan John Rackham rolünü üstlenin ve Uçan Çete’yi ölümden diriltmek için gizli vudu büyüsünü kullanın. Bu tarihi korsan çetesinin üyeleri birlikte korkunç Engizisyoncu ile yüzleşecekler.
Dirilen kaptanların her biri, geminizin istatistiklerini iyileştiren, daha fazla altın sağlayan, savaşta avantaj sağlayan ve hatta güçlü Kraken’i çağırmanıza izin veren benzersiz becerilere sahiptir!
Yükleme ekranları olmayan açık bir dünya, dinamik gündüz ve gece döngüsü ve hava durumu sistemi ile her mobil oyuncuya unutulmaz bir deneyim sunuyor.
Plague of the Dead, The Pirate serisinin, büyük bir ilgiyle karşılanan ve istikrarlı bir takipçi kitlesi kazanan popüler oyun Caribbean Hunt’ın ardından gelen yeni bir bölümüdür.

ÖNCE BÜYÜK KORSAN MACERASINA BAŞLAYIN:
– Korsanlığın Altın Çağından benzersiz gemilerin ve tarihi kaptanların kilidini açmanıza izin veren heyecan verici kampanyayı tamamlayın.
– Bir yükleme ekranı olmadan düşmanlar, hazine adaları, kaçakçı karakolları, kasabalar ve daha fazlasıyla dolu haritalanmış ve keşfedilmemiş suların keşfedilmesine izin veren tamamen açık dünyayı dolaşın.
– Karayip Denizi’ni keşfedin, şehirleri fethedin, ticaret yapın ve hazine ve gizli yerler arayın.
– Yağma, ticaret ve inşa. Oyun, altın kazanmanıza ve gemilerinizi yükseltmenize izin veren bir ekonomi sistemine sahiptir.
– Filonuzu genişletin ve şiddetli deniz savaşlarında dikkate alınması gereken bir güç olun.
– Görsel olarak çarpıcı grafiklerin, gerçekçi fiziğin, dinamik gündüz ve gece döngüsünün ve hava durumu sisteminin keyfini çıkarın.

Korsan: Ölülerin Vebası

Korsan: Ölülerin Vebası

Korsan: Ölülerin Vebası

Korsan: Ölülerin Vebası

Korsan: Ölülerin Vebası

Korsan: Ölülerin Vebası

MOD:
Sınırsız Altın Para
Sınırsız Beceri Puanı
Kilidi açılmış premium Harita
Reklamsız

İNDİRMEK v1:

The Pirate: Plague of the Dead v2.9.2 (Mod Apk Money/Kit/Unlocked) – MEGA BAĞLANTISI

The Pirate: Plague of the Dead v2.9.2 (Mod Apk Money/Kit/Unlocked) – Racaty Bağlantısı

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

IQRAR KHAN

I am a student of Computer Science and seeking a full-time job. Hope I will get a job one day and Hope You will pray for me. Thanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.