New City’nin gelişimini ve yönetimini yetenekli ellerine emanet edecek bir belediye başkanı arıyoruz! Bu ücretsiz şehir simülasyon oyununu şimdi kurun ve şehrinizi ilerleme ve refah seyrine göre ayarlayın. Belediye başkanı olarak güzel, canlı bir metropol tasarlamak ve yaratmak sizin göreviniz. Ancak belediye başkanı olmak sadece şehir kodamanlarıyla açılış törenleri ve VIP yemekleri değildir, ticaret akışını sürdürmeniz ve şehrinizi sürdürülebilir bir şekilde genişletmeniz gerekir. Küçük bir çiftlik kasabasıyla başlayın, onu bir şehre dönüştürün ve ardından mega şehrinizin sınırlarını birden fazla kazançlı maden ve sahil beldesinde genişletin.

YENİ ŞEHREYE HAYAT SOLUNUM
New City, yıllarca süren kötü yönetim nedeniyle yol kenarına düşmüş sıradan, özgür bir şehirdir. Şehir şimdi sadece bir çiftliğe değil, potansiyelini hayata geçirmek için yardıma ihtiyaç duyuyor. Neyse ki onlar için, bunu gerçekleştirecek olan belediye başkanı sizsiniz. Şehrin ekonomisini rayına oturtmak için temel çiftlikler, fabrikalar ve evler oluşturun. Vergi toplamak ve şehrinizin büyümesini sağlamak için binaları stratejik olarak yerleştirin. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekmek için yeni turistik yerler ve eğlence tesisleri yaratın Ayrıca bir şehrin karşı karşıya kalabileceği elektrik kesintileri, gıda tarımı ve vatandaş memnuniyeti gibi gerçek hayattaki zorlukların üstesinden gelmeniz gerekecek. Şehir yönetimi ve ticaretinin temellerini öğrendikten sonra, sanayileşmiş şehrinizi bazı modern estetiklerle dengelemenin zamanı geldi.

SORULAR VE ÖDÜLLER
Çevrimdışı cep dünyamız New City’de, özgür şehrinizin belediye başkanı olacak ve önceliklerinizi nasıl belirlediğinizi test edecek çok sayıda oyun senaryosu ile karşılaşacaksınız! Binaları daha fazla gelir elde edecek şekilde dikkatlice konumlandırarak şehrinizi tasarlamak için yaratıcılığınızı kullanın. 300’den fazla özel ve şık binanın kilidini açın ve onları iyileştirin, sakinlerinizi mutlu edin, istihdam yaratın ve gelir getiren binalarınızdan elde ettiğiniz parayı şehrinizi genişletmek için kullanın Ancak bu maceraya tek başınıza katılmayacaksınız, şehrinizdeki bazı kilit karakterler tarafından bu deneyimi çok daha unutulmaz kılacak düzinelerce görev ve ödül sunuluyor. Evler, gökdelenler, çiftlikler, mağazalar, oteller, restoranlar ve çeşitli temel binaları tasarlamak ve bakımını yapmakla görevlendirileceksiniz. Vatandaşlar, şehirlerinde yaptığınız değişikliklere akıcı bir şekilde tepki verecek ve günlük ihtiyaçlarıyla iletişim halinde kalabilmeniz için düzeltilmesi gereken bir şey olup olmadığını size bildirecekler.

Ana Özellikler:
★ Düşük giriş bariyeri ile gündelik şehir kralı simülatörü
★ İnternet bağlantısı gerekmez ve oynaması ücretsiz
★ Kilidi açılmayı bekleyen 300’den fazla benzersiz bina
★ Evler inşa edin, vatandaşları cezbedin ve bir sahile yakın modern bir şehir sim oyununu deneyimleyin
★ Kar getiren işletmelerinizden gelir elde edin
★ Ticaret yollarınızı büyütmek için farklı limanların kilidini açın
★ Oyunun tadını ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz, ancak daha hızlı ilerlemek isterseniz oyun içi satın alımlar da mevcuttur.
★ 100’den fazla farklı ürün üretmek ve ihraç etmek
★ Bu oynaması ücretsiz şehir simülasyon oyununda kendi sanal ütopyanızı yaratın
★ Şehrinizi dekore edin ve estetik pirzolalarınızı sergileyin

NewCity, öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor bir şehir kurma oyunudur. Neyse ki, oynadıkça size öğretiyor, bir şehir planlama, tarım endüstrisi, öncelik yönetimi ve her şehrin temel hizmetleri konusundaki bilginizi artırıyor. Dolayısıyla, Hayday, SimCity veya Township gibi oyunların zaten hayranıysanız, o zaman kesinlikle tanıdık ama benzersiz bir deneyimle karşılaşacaksınız. Belediye binasındaki bir yöneticiden daha fazlası olun ve gelişmelerinizi şekillendirmek için vatandaşlarınızla etkileşim kurun. Şehrinizi uygun gördüğünüz şekilde kişiselleştirmek için size ücretsiz saltanat verilir ve yeni zorluklara uyum sağlamak için düzeninizi değiştirmenize izin verilir. New City’nin en başarılı belediye başkanı olmaya ve özgür bir şehrin farklı yönlerini yönetmeyi kontrol etmeye hazır mısınız? Yüksek kaliteli çizgi grafiklere sahip ilgi çekici bir şehir kurma oyunu mu arıyorsunuz? NewCity simülasyon oyunu sizin için doğru seçim! Amacınız bir şehrin bu cennetinde güzel bir metropol inşa etmektir.

MOD Özellikleri*
1. Sınırsız Para
2. Sınırsız Elmas
*yeterince olmasa bile istediğin kadar harca