Apk

My Talking Tom 2 V3.5.0.3103 (Mod Apk Money)

My Talking Tom 2 v3.5.0.3103 (Mod Apk Money) My Talking Tom 2 v3.5.0.3103 (Mod Apk Money) My Talking Tom 2 v3.5.0.3103 (Mod Apk Money)


Benim Konuşan Tom'um 2

Benim Konuşan Tom’um 2 v3.5.0.3103 Hileli Mod Apk Yeni en iyi arkadaşın burada! Harika yeni oyununda Talking Tom ile oynayın ve hayatınızın macerasına devam edin!

Daha önce olduğu gibi, bebek Tom’u evlat edinirsiniz, sonra ona sanal bir evcil hayvan olarak bakarsınız, mutlu ve sağlıklı büyümesine yardımcı olursunuz. Ama şimdi oynayacak yeni mini oyunlar, yeni yiyecekler, yeni giysiler ve yeni mobilyalar var.

Ve hepsi bu değil! Tom’la oynamak artık her zamankinden daha eğlenceli. Artık onu kaldırıp hareket ettirebilir, döndürebilir, düşürebilir, fırlatabilir ve hatta onu tuvalete, banyoya, yatağa ve uçağına koyabilirsiniz.

Bekle… az önce onun UÇAĞI dedik mi?

Evet, Tom’un artık kendi uçağı var ve onu giydirmek ve evini dekore etmek için harika yeni eşyalar, yeni yiyecekler ve yeni evcil hayvanlar bulacağı heyecan verici yeni dünyalara uçabilir.

Ne? Tom’un kendi PETS’i var!?

Evet! Tom’un evcil hayvanları neredeyse onun kadar sevimli ve eğlenceli. Siz de evcil hayvanla etkileşime girebilir veya Tom ve evcil hayvanı birbirleriyle etkileşime girerken sadece gülebilirsiniz. Kilidi açılacak beş evcil hayvan var. Hepsini bulabilir misin?

Oh, ve henüz tüm OYUNCAKLAR’dan bahsettik mi?

Tom’un artık harika oyuncaklarla dolu bir kutusu var – salıncak, basketbol, ​​trambolin ve kum torbası – ve hepsiyle oynamayı seviyor. Sadece çok sert oynama yoksa biraz booboo yapabilir…

BOOBO nedir!?

Tom’un eskisinden daha fazla bakıma ihtiyacı var – bazen sadece biraz hastalanıyor veya inciniyor. Ah, bu zavallı küçük adam hıçkırık veya burun akıntısı aldığında, iyileşmesi için yardımına ihtiyacı var. Neyse ki, banyosunda hızlı ve kolay tedavilerle dolu bir ecza dolabı var!

Son olarak, mini oyunların hayranları için Cupid Tom ve Easy Squeezy gibi aksiyon oyunlarından Totem Blast ve Ice Smash gibi bulmaca oyunlarına kadar aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda oyun var. Ve ilk kez Tom’un çok oyunculu bir mini oyunu var! Space Trails’de arkadaşlarınızı yenebilir misiniz?

Benim Konuşan Tom’um 2 ücretsiz, aile dostu bir eğlencedir. Hemen indirin ve Tom’un dünya çapındaki milyonlarca hayranına katılın!

BEDAVA OYNA!

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7 ürünlerinin tanıtımı ve reklamları;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar oynamaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemelerini sağlamak için YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alma seçeneği;
– Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak sanal para birimini kullanarak satın alınacak öğeler (farklı fiyatlarla mevcuttur); ve
– Gerçek para kullanarak herhangi bir uygulama içi satın alma yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler.

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
AÇA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/eea/
ABD gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Dünyanın geri kalanı gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Müşteri desteği: [email protected]
Benim Konuşan Tom'um 2

Benim Konuşan Tom'um 2

Benim Konuşan Tom'um 2

Benim Konuşan Tom'um 2

Benim Konuşan Tom'um 2

Benim Konuşan Tom'um 2

İNDİRMEK v2:

Benim Konuşan Tom’um 2 v3.5.0.3103 (Mod Apk Para) – RACATY BAĞLANTISI

Benim Konuşan Tom’um 2 v3.5.0.3103 (Mod Apk Para) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

IQRAR KHAN

I am a student of Computer Science and seeking a full-time job. Hope I will get a job one day and Hope You will pray for me. Thanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.