Apk

Grand Survival – Ocean Adventure V2.8.1 (Mod Apk Money) Hileli Apk Indir

Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money).Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money) Hileli Apk İndir. Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money) Sınırsız Para indir. Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money) Son Sürüm indir. Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money) indir. Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money) ücretsiz indir. Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money) Para Elmas Hilesi indir.


Büyük Hayatta Kalma - Okyanus Macerası

Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money) Gizemler ve tehlikelerle dolu bir okyanusa, zekanız ve salınız dışında hiçbir şey olmadan cesur olun. Hayatta kalmak istiyorsanız, köpekbalıklarına, mutant yengeçlere, zombilere ve diğer tehditlere karşı hayatınız için savaşırken kaynakları toplamanız, salınızı yükseltmeniz, eşyalar üretmeniz ve adaları keşfetmeniz gerekecek.

İlk mücadeleniz hayatta kalmak. Bunu söylemek yapmaktan daha kolay, bu yüzden su toplamanın ve yemek pişirmenin yollarını bulmanız gerekecek.

Temelleri hallettikten sonra okyanusu ve adaları keşfetmeye başlayabilirsiniz. Salınızı geliştirmek için kaynakları arayın, yeni eşyalar ve ekipmanlar yapın ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın!

Hava durumuna da dikkat edin – farklı hava durumu türleri benzersiz zorluklar sunar ve karakterlerin nasıl davrandığını etkiler.

Sayısız sır ve tehdit saklayan uçsuz bucaksız bir okyanusu keşfedin. Her adanın, aramaya gidecek kadar cesur olanlara anlatacak bir hikayesi vardır.

Hayatta kalmak için savaşın. Köpekbalıkları endişelerinizin sadece başlangıcıdır – mutant yengeçler, zombiler ve diğer tehlikeli yaratıklar da kanınızın peşinde!

Büyüleyici bir grafik stiliyle renkli bir dünyanın keyfini çıkarın.

Hayatta kalma becerilerinizi test edin ve Grand Survival’da ne yaptığınızı görün!
Büyük Hayatta Kalma - Okyanus Macerası
Büyük Hayatta Kalma - Okyanus Macerası

Büyük Hayatta Kalma - Okyanus Macerası
Büyük Hayatta Kalma - Okyanus Macerası

Büyük Hayatta Kalma - Okyanus Macerası
Büyük Hayatta Kalma - Okyanus Macerası

MOD:
Sınırsız para
Gerçek para silahlarının kilidi açıldı

İNDİRMEK:

Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Grand Survival – Ocean Adventure v2.8.1 (Mod Apk Money) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

IQRAR KHAN

I am a student of Computer Science and seeking a full-time job. Hope I will get a job one day and Hope You will pray for me. Thanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.